Tüm Ev Tipleri
 


 
Feriköy Residence

Ekşioğlu İnşaat firması güvencesiyle oluşturulan Feriköy Residence projesi, şehrin en merkezi yeri olan Şişli-Feriköy mevkiinde; alışveriş, iş dünyası, dinlenme tesisleri ve eğlence merkezlerine oldukça yakın olması ve sizlere farklı konut tipi seçeneklerini en uygun koşullarda, modern mimari anlayışı içerisinde sunması ile ön plana çıkıyor.

Feriköy Residence’ın arsasının tamamı firmanın kendi mülkiyetinde olup, yaklaşık 2.000 m2’lik alan üzerine kurulu ve 550 m2 bina oturum alanına sahip. Proje zemin + 8 katlı olup, 8 katta toplam 64 adet lüks konut, zemin katta alışveriş alanı, zemin altında sosyal tesisler, kapalı otopark ve yaşam alanlarından oluşuyor. Zemin üstündeki 7 katta 2'şer adet stüdyo ve 6'şar adet normal daire, ayrıca çatı dublex daireler yer alıyor.

Giriş altındaki katlarda ise site sakinlerine dinlenme olanağı sağlayan sosyal tesisler ve her daireye ait, aracınızı rahatlıkla park edebileceğiniz, size özel kapalı otopark bulunuyor. Yaşam alanları ve sosyal tesislerin de yer aldığı Feriköy Residence, şehrin içinde sizlere otel konforu ve tatil köyü rahatlığını da sunmakta. Konutların tümünün önü açık ve ferah kullanım alanları ile göze çarpıyor.

Feriköy Residence sizlerin yaşam güvencesi koşulu göz önüne alınarak, son deprem yönetmeliği esaslarına göre tasarlanıp, 24 saat site güvenliği ve profesyonel yönetim hizmeti verecek şekilde, Ekşioğlu İnşaat firması'nın 59 yıllık deneyim ve garantisiyle hayata geçirildi.

Ekşioğlu İnşaat, size en uygun koşullarda ev sahibi olabilmeniz için farklı alan ve fiyat alternatifleri ile; stüdyo, normal ve çatı dublex olmak üzere, 3 değişik ev tipini satışa sunmakta. Feriköy Residence, banka anlaşmalı proje olup, size özel kredi imkanları sağlıyor. Firmamız tarafından inşaat başlangıcından 24 ay sonra konutlarınızın anahtar tesliminin gerçekleştirilmesi öngörülüyor. Feriköy Residence projesini yakından incelemek ve yeni bir yaşamla buluşmak üzere sizleri satış ofisimize bekliyoruz...

ŞEHİR İÇİNDE YAŞAMANIN AVANTAJLARI
Şişli - Feriköy, İstanbul’un eski yerleşim yerlerinden olup, merkezi konumuyla öne çıkmakta. İş ve alışveriş merkezleri, sağlık hizmetleri, sağlıklı yaşam merkezleri, eğlence, kültür sanat merkezleri, yeme içme mekanlarına yakınlığı ve ulaşım olanakları açısından şehir içinde yaşamanın tüm avantajlarını hissetmenizi sağlar. Feriköy Residence E-5 karayoluna 500 m, TEM karayoluna 1000 m mesafede olup, Osmanbey Metro istasyonuna çok yakın konumda. Trafikte çok uzun mesafeler katetmeden işlerinizi görebillir; Taksim, Nişantaşı gibi semtlere kapı komşusu olmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

FARKLI SEÇENEKLERLE EVİNİZİ YARATIN
Residence konutları, farklı metrekarelerde tasarlanıp, stüdyo,normal ve çatı dublex seçenekleriyle 3 değişik tipte; Stüdyo tipi 56-60 m2/ 1+1, Normal tip 72-92 m2 / 2+1, ve Çatı dublex tipi 102-171 m2/ 2+1 - 3+1 - 4+1 olmak üzere projelendirildi. Kişiye özel tip dairelerin kullanım alanları, ihtiyacınıza yönelik olarak da projelendirilebiliyor

TEKNOLOJİYE UYGUN ALT YAPI DONANIMI
Evinizde yaratılan altyapı donanımları, teknoloji çağının tüm gerekliliklerine uygun olarak ve günlük yaşamınızı kolaylaştıracak şekilde tasarlanıp, uygulanıyor. Isıtma, havalandırma, elektrik donanımı, internet bağlantısı gibi tüm gerekli ve ihtiyaç duyulan sistemler özenle kuruluyor.

EVİNİZDE GÜVENLİK VE ULTRA KONFOR
Feriköy Residence, deprem yönetmeliğine uygun ve son teknoloji güvenlik sistemleri ile donatılmış olup, 24 saat huzurlu bir yaşam sunuyor. Ev sahiplerinin kullanımı için düşünülerek tasarlanmış residence olanakları, ihtiyacınız olan tüm konforu ayağınıza getiriyor.

Feriköy Residence MÜTAŞ İnşaat Müteahhitlik Tic. A.Ş. ve Biberoğlu İnşaat Ltd. Şti. işbirliği ile oluşturulmuştur.
Mütaş A.Ş. bir Ekşioğlu Grup şirketidir.

Feriköy Residence | Vaziyet Planı | Sosyal Yaşam | Cephe Perspektifleri | Yapı Özellikleri
Ev Dekorasyon 
| Ev Tipleri | Fiyat Listesi | İletişim
Ana Sayfa
| E-Posta

Copyright © FERİKÖYRESIDENCE 2008 Tüm hakları saklıdır.        FERİKÖYRESIDENCE, Ekşioğlu Group üyesidir.                                                      Design by sagün>klick